SEZÓNNÍ PROHLÍDKA VOZU

Současnou situaci bereme vážně, a proto jsme vám v AR SERVISU stále k dispozici, abychom zajistili vaši mobilitu. Nebojte se proto do úkonů v rámci sezónní údržby přidat také péči o svůj vůz, zaslouží si to! Vy i váš vůz se navíc můžete těšit na servisní prohlídku za zvýhodněnou cenu a zajímavou sezónní nabídku ŠKODA Originální příslušenství.

Sezónní prohlídka vozu

Přivezte váš vůz do AR SERVISU. Prověříme kompletní stav vašeho vozu, provedeme jeho diagnostiku, změříme geometrii a ozónem VYDEZINFIKUJEME interiér a klimatizaci vašeho vozu. Kompletní seznam servisních úkonů v rámci jarní prohlídky prosím konzultujte s našimi servisními poradci.

 Diagnostika

Kontrola stavu akumulátoru

Kontrola stavu pneumatik vč. rezervy

Kontrola brzdového systému a podvozku

 Kontrola kapalin

Kontrola světel

Kontrola stěračů a ostřikovačů

Kontrola platnosti STK

Sleva až 50 % na ŠKODA Originální příslušenství

Chcete si pro svůj vůz pořídit také nové příslušenství? Ať už si potřebujete koupit letní pneumatiky, nová kola či výbavu do interiéru, ten pravý kousek naleznete v široké nabídce ŠKODA Originálního příslušenství. Navíc pro vás máme připravenou slevu až 50 % na vybraný akční sortiment.

Letní pneumatiky

Nyní u nás za výhodné ceny pořídíte letní pneumatiky včetně ŠKODA Pneugarance na 3 roky. Rádi zajistíme také přezutí vašeho vozu i uskladnění vašich zimních pneumatik v našem Pneuhotelu ŠKODA.

Originální disky

U kol zakoupených od autorizovaných partnerů ŠKODA značky máte jistotu, že byla vývojovým oddělením automobilky testována pro konkrétní vůz a zajišťují tak ideální funkčnost například bezpečnostních systémů jako ABS a stabilizace.

Originální příslušenství

Servis proveden, automobil je vybaven novými koly i pneumatikami, ale stále něco schází? Doplňky a příslušenství pro svůj vůz nyní pořídíte se slevou až 50 %. Vaše cestování vám ulehčí nebo zpříjemní bohatá nabídka našeho ŠKODA Originálního příslušenství.

Uvedené výrobky představují pouze část ze široké nabídky ŠKODA Originálního příslušenství. Kompletní nabídku naleznete u jednotlivých servisních partnerů ŠKODA.

Uvedené ceny jsou výrobcem doporučené zákaznické ceny včetně DPH již po slevě platné do vyprodání zásob. Právo na změny vyhrazeno.